Lajmi i Fundit

30 Maj 2015
Comments 0

Maraton, në shërbim të shëndetit dhe edukimit

30 Maj 2015, Comments 0

BERAT – Është zhvilluar sot në mesditë maratona e Beratit, edicioni i trete që e ka fillimin 4 vjet më parë dhe që do […]


17 Prill 2015
Comments 0

Besimtaret Ortodokse festojne Pashket

17 Prill 2015, Comments 0

Krerët më të lartë të pushtetit vendor në qytetin e Beratit uruan të gjithë besimtarët Orthodoksë nga Kisha Orthodokse Autoqefale e Shqipërisë Mitropolia e […]


20 Mars 2015
Comments 0

Përzgjidhet grupi qe do te perfaqesoje Qarkun e Beratit ne Festivalin Folklorik të Gjirokastrës

20 Mars 2015, Comments 0

Tradita kulturore beratase  do të përfaqësohet  denjësisht në Festivalin Folklorik të Gjirokastrës, i cili do të mbahet në datën 10 deri në 16 maj. […]


15 Mars 2015
Comments 0

8 Marsi, Kryesia e LGI Berat: Me shume pune per vendimarrje

15 Mars 2015, Comments 0

Me rastin e 8-Marsit, Lëvzja e Gruas për Integrim në qytetin e Beratit ka organizuar një aktivitet me anëtare të Partisë Lëvizja Socialiste për […]


15 Mars 2015
Comments 0

Një “Buqetë Lulesh” për 7 Marsin

15 Mars 2015, Comments 0

Me rastin e festave të 7-8 Marsit, shkolla artistike “Ajet Xhindole” në Berat organizoi aktivitetin “Buqetë Lulesh” konsistuar në  koncertin Vokal-Instrumental në Qendrën Kulturore […]


Prev page1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next page